Alexis Gorodine - Gotcha et Tong
Joan Gardy Artigas - Divertissement Printanier
Abdol Motavassel - Crayon, Sans titre - Encadré
Année | 1983 |
Technique | Techniques mixtes |
Dimensions | 30 x 30 cm (h x l) |
incl. cadre | 45 x 45 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Marion van Nieuwpoort, kunstschilder van het figuratief expressionisme, werd geboren in 1950 in Den Haag en overleed in 2008. Zij leefde en werkte in Den Haag en was getrouwd met de kunstschilder van het Realisme Poen de Wijs. Marion studeerde af aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag. In haar werk, aanvankelijk aquarel- en pasteltechniek, later olieverf en ook lithografie/steendruk, toonde ze vanaf haar debuut een voorliefde voor het menselijke figuur in een kleurrijke omgeving.
Passepartout dient vervangen te worden (verkleuring, vochtvlek aan onderzijde) Werk zelf in uitstekende conditie. | |||
Le lot se trouve à | Utrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 24-9-2020 à 15:16 |
Heure de fin | 1-10-2020 à 21:20 |