Marion van Nieuwpoort (1950-2008).
Acryl op doek, gesigneerd middenonder.
Afmetingen doek: 100cm x 100cm.
Status: Goed. Is mooi ingelijst (baklijst).
Verzenden mogelijk. Bij voorkeur afhalen.
Zie ook mijn nadere advertenties.
Over haarzelf:
Marion van Nieuwpoort schildert in verstrengelende uitersten, lichtvoetig en diep bewogen, teder en dramatisch.
Haar werk zit vol dubbele bodems. Het prononceert en nuanceert, biedt zekerheid en prikkelt de twijfel.
Haar schilderijen tonen een poëtische inspiratie vanuit een optimistische ziel. Het werk straalt kwetsbaarheid in robuuste harmonie. De vele, vaak felle kleurschakeringen, van ingetogen tot uitbundig hartstochtelijk,
vertellen haar diep doorleefde verhalen. Tonen onverbloemd haar intense betrokkenheid bij het wonder van het leven. Vormen even zovele diamanten in haar wonder van een leven.
Marion van Nieuwpoort heeft nooit gekozen voor het vak van kunstschilder, ze is het altijd geweest.
Heure de début | 29-4-2016 à 20:53 |
Heure de fin | 12-5-2016 à 20:53 |