Geweldig havengezicht gesigneerd M. de Jongere
Techniek/ medium: olie op doek
Afmeting: ca. 90 x 61 cm (lijst), 80 x 50 cm
Gesigneerd: l.o.
Conditie: goed, geen craquelé
Wij hebben geen expertise betreft de authenticiteit
Heure de début | 15-11-2015 à 15:40 |
Heure de fin | 29-11-2015 à 20:40 |