Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Mooie aquarel van Marinus de Jongere. Gesigneerd rechtsonder, prachtig ingelijst (helaas is de lijst bovenaan wel beschadigd), achter glas.
Afmetingen: 55cm x 30cm (incl. lijst), 49cm x 24cm (binnen lijst)
Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O. In verband met het glas heeft deze optie de voorkeur.
Als het echt niet anders kan, dan kan het werk goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 20 euro) en, belangrijker, op uitdrukkelijk risico van de koper (vanwege het glas dus).
Heure de début | 5-10-2014 à 21:36 |
Heure de fin | 10-10-2014 à 21:36 |