Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Technique | Aquarelle |
Dimensions | 39 x 78 cm (h x l) |
incl. cadre | 45 x 85 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Kwalificaties: aquarellist, etser, graficus, lithograaf, schilder, tekenaar
Nationaliteit/school Nederlands
Geboren Amsterdam 1912-07-04 - Overleden Rotterdam 1977-06-30
Werkzame periode 1927 - 1977
ca. 1927-1977
Opleiding Academie voor Beeldende Kunsten (Rotterdam)
Werkzaam in Rotterdam, België, Frankrijk, Zwitserland, Duitsland
maakte studiereizen naar België, Frankrijk, Zwitserland en Duitsland (Scheen 1969-1970)
État | Raisonnable | ||
waterschade - zie foto's | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | Utrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 23-12-2020 à 8:23 |
Heure de fin | 30-12-2020 à 22:42 |