Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Zeer kleurrijk en gedetailleerd werk van Mark Verdoes. Het heeft geen titel. Afgebeeld is een doorkijkje naar een binnenplaats in India.
De afmetingen van het blad (zwaar papier) zijn 61 x 87 cm. De afbeelding meet 50 x 75 cm. Het werk is met poltood r.o. gesigneerd en gedateerd 2012. l.o voorzien van oplage 4 / 10. Niet ingelijst en in perfecte staat.
Wordt aangetekend in koker verzonden. Kan worden opgehaald in Breda.
Heure de début | 10-5-2015 à 11:36 |
Heure de fin | 17-5-2015 à 11:36 |