Karin Szekessy - Héliogravure 1969 - édition limitée à 80 exemplaires - numérotés
Jörg Remé - et autres : Collection de six sérigraphies signées à la main : Compositions diverses
Te koop: Mooi werk van Mark Verdoes
Het werk is grotendeels met de hand gemaakt. Slechts de libel is zeefdruk techniek.
Er is maar 1 oplage van gemaakt
De boom in het werk is in Namibië gefotografeerd.
Titel: IX
Jaartal: 2008
Afmetingen lijst: 93 cm x 123 cm
Oplage: Unica
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (linksonder)
Materiaal: Zeefdruk op geschept papier
Ingelijst: Ja, in zwarte houten lijst; kan direct aan de muur.
Conditie: In goede staat
Heure de début | 19-9-2016 à 20:08 |
Heure de fin | 26-9-2016 à 20:08 |