Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1973 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 67 x 46 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 190/190 |
Fraaie kleurlitho door Martin Engelman.
Voorstelling bekend onder de titel 'Rendez-vous Au Jardin Zoologique'
Losbladig, beeldmaat 67x46, bladmaat 76x54
Afkomstig uit de Serie Prent 190
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Martin Engelman '73'
Genummerd l.o. '190/190'
De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
De voorstelling is in goede staat. Er zitten oxidatie vlekjes op de witte rand om het werk heen | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 11-11-2020 à 20:34 |
Heure de fin | 20-11-2020 à 20:49 |