Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Ets van Martin Engelman uit 1969. Nummer: 6/15. Afmetingen blad: h76 x b54 cm. Afmetingen voorstelling: H49 x b39 cm. De ets is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd.
Conditie: in goede staat.
Heure de début | 19-12-2016 à 1:19 |
Heure de fin | 24-12-2016 à 20:19 |