Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
mezzotint van Martin Engelman uit 1969. Nummer: 5/15. Afmetingen blad: h76 x b54 cm. Afmetingen voorstelling: H49 x b39 cm. De ets is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd.
Conditie: in goede staat.
Heure de début | 5-12-2016 à 10:34 |
Heure de fin | 11-12-2016 à 20:34 |