Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Van kunstenaar Martin Engelman: pentekening op papier in aluminium lijst. Formaat incl. 63 x 25 cm, tekening ca. 56 x 18 cm. Gesigneerd r.o. en onduidelijk getiteld l.o. Niet gedateerd, maar uit de zelfde reeks als de 2e tekening van deze kunstenaar die wel is gedateerd '65. Brede alu lijst met minimale niet storende gebruikssporen.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Venlo, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Venlo, Les Pays-Bas |
Heure de début | 20-5-2017 à 10:37 |
Heure de fin | 24-5-2017 à 10:37 |