Marco Kooiman - Sérigraphie, Riviera - Encadrée
Francois Berthier - Photo, Remorque - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Martin Engelman (1924 - 1992 ) graficus, schilder.
Twee tekeningen inkt op papier, beide gesigneerd, eentje gedateerd 1965. De titel is moeilijk leesbaar : - musique - of - mexique -
Beide tekeningen 60,5 x 18 cm, niet ingelijst, eenvoudig gemonteerd op een blad papier 81 x 55 cm. Goede conditie.
Provenance : Sotheby's Amsterdam 1988, veiling 476, lot 136
Heure de début | 1-11-2016 à 14:10 |
Heure de fin | 15-11-2016 à 14:10 |