Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 32 x 48 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 44 |
Nummer: 62. Het werk is rechtsonder, met potlood, door de kunstenaar gesigneerd. Afmetingen voorstelling: H16 x b24 cm.
De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ets is in goede staat, witte rand rondom een lichte kreukel. | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 7-8-2018 à 13:28 |
Heure de fin | 20-8-2018 à 20:00 |