Marco Kooiman - Sérigraphie, Riviera - Encadrée
Francois Berthier - Photo, Remorque - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 32 x 48 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Ets van Martin van Waning. Titel: Vischmarkt te Rotterdam. Afmetingen blad: H32 x b48 cm. Afmetingen voorstelling: H24 x b16 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, door de kunstenaar gesigneerd. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Voorstelling is in zeer goede staat. Het blad is in het echt geliger, dit komt niet helemaal goed over op de foto | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 20-5-2020 à 17:34 |
Heure de fin | 6-11-2020 à 22:01 |