Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Schilder : Martin van Waning 1887-1972
Titel : " Landschap Schiermonnikoog "
Datering : ca. 1940
Medium / Techniek : aquarel op papier
Maten : 36 x 26 (ingelijst) en 26 x 17 cm (papier)
Gesigneerd : achterzijde rechtsonder
In de regio groot Amsterdam kunnen wij uit inboedels en collecties vaak een interessant aanbod van kunst selecteren. Wij hebben ons gespecialiseerd in Hollandse figuratieve schilders uit de laat 19e en vroege 20e eeuw.
De authenticiteit van de door ons aangeboden kunstwerken EN de bijbehorende informatie wordt volledig gegarandeerd. Onze kunsthandel is gevestigd aan het Westmallepad 12 1066pp te Amsterdam. Wij zijn iedere vrijdag en zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur en/of op afspraak geopend. ingeschreven bij de KvK Amsterdam onder nr.34227310. Een nota van aankoop wordt op verzoek bijgeleverd.
Heure de début | 21-2-2014 à 12:09 |
Heure de fin | 2-3-2014 à 12:09 |