Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
MARTIN van WANING
ETS MOSKEE
Ets in de maat 26 x 37 cm
Gesigneerd onder met potlood.
In lijst met glas in de maat 51 x 63 cm.
Zeer goede staat.
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND
Heure de début | 29-3-2014 à 20:48 |
Heure de fin | 6-4-2014 à 21:48 |