Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst
MARTIN van WANING
BLOEMEN IN STENEN VAAS
OLIEVERF OP EIKEN PANEEL IN DE MAAT 23,5 X 36 CM
GESIGNEERD ONDER Martin v Waning
IN EEN OUDE LIJST IN DE MAAT 29 X 41 CM
Kleine meesters hebben grote toekomst
Heure de début | 27-3-2015 à 15:00 |
Heure de fin | 5-4-2015 à 16:00 |