Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Mooi uitgewerkte ets door Martin van Waning.
Voorstelling van de Boompjes te Rotterdam met driemaster op de Maas.
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 18x24, bladmaat 26x32
Gesigneerd r.o. 'Martin van Waning'
Volledig gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Heure de début | 14-2-2014 à 21:03 |
Heure de fin | 21-2-2014 à 21:03 |