Ferdinand Kobell - Reposant au bord de la route, eau-forte vers 1780
Georges Dayez - Tolede le Ravie de la Degollada
Mohammed Quraish - Sérigraphie, 123456789 - Encadrée
Alexis Gorodine - Gotcha et Tong
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Zelden geziene ets door Martin van Waning.
Voorstelling van riviergezicht bij Nijmegen tegen de avond.
Losbladig, beeldmaat 19,5x24,5, bladmaat 32x48
Gesigneerd r.o. 'van Waning' en monogram r.o. in de plaat 'MvW'
Genummerd en getiteld l.o. in potlood 'No.40 Nijmegen tegen den Avond'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Heure de début | 22-5-2014 à 23:06 |
Heure de fin | 29-5-2014 à 23:06 |