Ruloff S.A. Manuputty - Contre
Francois Morellet - Francois Morellet - 40.000 Carres (White)
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Titel : Zandverstuiving
Afmetingen beeld : 26.5 x 37.5 cm
Gesigneerd : voluit gesigneerd met potlood
Materiaal : ets op stevig papier in passepartout met achtervel
Conditie : uitstekend
Garantie : de ets wordt volledig gegarandeerd
Verzending : de prent kan verzonden worden. Kosten 8.50 euro
Heure de début | 22-1-2015 à 6:46 |
Heure de fin | 1-2-2015 à 6:46 |