Technique | Techniques mixtes |
Support | Panneau |
Dimensions | 64.5 x 49.5 cm (h x l) |
incl. cadre | 66.5 x 51.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Gemengde techniek van Volkmar Schulz-Rumpold over reproductie van Max Ackermann (Jubilieren - Jubilation) 1954
Origineel, uniek exemplaar
2019
Handgesigneerd en gedateerd op achterzijde
Afmetingen: 66,5 x 51,5 cm
In zeer goede staat
Le lot se trouve à | Landen, Belgique |
Heure de début | 13-2-2020 à 10:24 |
Heure de fin | 22-2-2020 à 19:57 |