Type d'œuvre d'art | Verre / Céramique |
Période | 1950 à 1979 |
Style | Contemporain |
Dimensions | 8 x 20.5 x 7 cm (h x l x p) |
Poids | 750 grammes |
Marqué | Signé à la main |
Sinds 1895 werken vijf generaties Mobach met een team van medewerkers in een historisch pand aan de Kanaalweg in Utrecht. Door de eeuw heen is de werkwijze niet wezenlijk veranderd. Alle keramiek wordt of op de schijf gedraaid of met de hand uit kleirollen of -platen opgebouwd.
Mobach keramiek is modern vormgegeven handwerk en wordt in kleine series of als unica gemaakt. Het draaien of handvormen, de glazuren en het bakproces zorgen ervoor dat ieder stuk keramiek uniek is.
Alle keramiek wordt voorzien van het Mobach stempel, daarnaast wordt elke unica gesigneerd door de maker.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Vianen, Les Pays-Bas | ||
Extra | Envoi par lettre postale à € 5,- au maximum, à vos propres risques | ||
Le lot se trouve à | Vianen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 1-3-2019 à 15:16 |
Heure de fin | 12-3-2019 à 21:45 |