Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Bijzondere litho door Morris.
Voorstelling van een pagina uit Lucky Luke, getiteld 'Sarah Bernhardt'.
Litho uit 1982, zichtmaat 50x38, bladmaat 60x48
Gesigneerd in potlood r.o. 'Morris', genummerd l.o. '57/150'
Heure de début | 2-3-2015 à 22:14 |
Heure de fin | 9-3-2015 à 22:14 |