Kees van Dongen - L'Œuvre Graphique - Catalogue Juffermans
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1983 |
Technique | Stylo (Encre) |
Dimensions | 33 x 25 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Uit duizenden herkenbare figuratie van Nic Jonk. Pentekening op papier, met pen gesigneerd en gedateerd (1983). In goede conditie; blad is aan de rechterkant en rechtsonder oneven verkleurd maar ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 33cm x 25cm (blad), 25cm x 20cm (beeld)
État | Bon | ||||||||
Blad is aan de rechterkant en rechtsonder oneven verkleurd maar ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend | |||||||||
Heure de début | 19-6-2021 à 9:53 |
Heure de fin | 2-7-2021 à 22:21 |