Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1995 |
Dimensions | 87 x 26 cm (h x l) |
incl. cadre | 112 x 49 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 200 |
Zeer fraaie grote zeefdruk van Nic Jonk. Het werk is voorzien van een mooie (in zeer goede staat) metalen lijst met zwarte inzet.
Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd.
Het werk is wat gebobbeld. | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Apeldoorn, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Apeldoorn, Les Pays-Bas |
Heure de début | 7-9-2020 à 9:42 |
Heure de fin | 21-9-2020 à 8:17 |