Bernd Berner - SANS TITRE 1996 signé
James Ensor - «Panorama graphique avec un but» 1952
Marie Charlot - Mesdames qui marchent.
Type d'œuvre d'art | Photographies |
Technique | Tirage numérique (photo) |
Dimensions | 29 x 29.5 cm (h x l) |
incl. cadre | 42.5 x 52.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Een grote
ingelijste foto van David Bowie (1947-2016) met zijn zoon Duncan,
gemaakt door de Nederlandse fotograaf Nico
Koster, op 13 februari 1973 in het Amstel Hotel in Amsterdam.
-Door de fotograaf later opnieuw afgedrukt op Fujicolor Professional Paper en gesigneerd
met stift rechtsonder.
-Voorzien van blindstempel “Studio Nico Koster Art Projects”.
-Ter bescherming ingelijst in een eenvoudige houten baklijst met passe-partout en glasplaat.
-Afmeting: Lijst, 42,5 x 52,5 cm. Fotoblad, 30,5 x 45,5 cm. Beeld/foto, 29 x 29,5 cm.
-Conditie: De foto is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.
Zie ook de foto’s.
Kan zo aan de muur.
Informatie over de fotograaf:
Nico Koster (1940) is een veelzijdig fotograaf. Hij reisde met Corneille naar Cuba, vereeuwigde de Bed-in for Peace actie van John Lennon en Yoko Ono en was als fotojournalist getuige van dramatische gebeurtenissen zoals de trainkaping bij De Punt en de bezetting van het Indonesisch Consulaat in Amsterdam (1975). Foto's van die laatste gebeurtenis leverden hem in 1975 de tweede prijs op in de categorie Nieuws van World Press Photo. In 1983 won hij de Zilveren Camera.
David Robert Jones, beter bekend onder zijn artiestennaam David Bowie, (Brixton, Londen, 8 januari 1947 – New York, 10 januari 2016 was een Brits zanger, songwriter, muziekproducent en acteur. Hij wordt beschouwd als een van de invloedrijkste rockmuzikanten vanaf de jaren zestig tot heden.
David Bowie werd bekend door wereldhits zoals Space Oddity, Changes, Life on Mars?, Ziggy Stardust, Let's Dance, Absolute Beginners, Heroes, Where Are We Now? en Blackstar. Bowie deed ook een aantal succesvolle duetten o.a. Under Pressure (met Queen), Dancing in the Street (met Mick Jagger) en Tonight (met Tina Turner). Daarnaast was hij bekend om zijn verschillende imago's, die vooral in zijn glamrock-periode in de jaren zeventig excentriek te noemen waren. David Bowie was naast zijn carrière als artiest ook acteur in diverse films en producer van andere artiesten.
(bron: Wikipedia)
Afhandeling:
-De ingelijste foto kan afgehaald worden in Amsterdam.
-De ingelijste foto kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
De foto is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes. Zie ook de foto’s. Kan zo aan de muur. | |||||||||||
Heure de début | 8-3-2021 à 0:00 |
Heure de fin | 22-3-2021 à 19:05 |