Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Droge naald op vergé papier uit de Hollandse periode van Eekman (1914-1920). Hij verbleef toen in de pastorie in Nuenen en later in Amsterdam en Laren. Afmetingen beeld 13.9 x 7.4 cm.Gesigneerd met potlood "Eekman " en voorzien van het rode monogramstempel.Oplage 5/50. Ingelijst door Boselie Den Bosch.
De ingelijste prent kan verzonden worden. Kosten 10 euro.
Le lot se trouve à | Roermond, Les Pays-Bas |
Heure de début | 27-8-2017 à 11:44 |
Heure de fin | 9-9-2017 à 12:44 |