Karin Szekessy - Héliogravure 1969 - édition limitée à 80 exemplaires - numérotés
Jörg Remé - et autres : Collection de six sérigraphies signées à la main : Compositions diverses
Een origineel vroeg werk van Nol Reuser. Gemengde techniek op 350 grams papier, afmetingen 59 x 76 cm, in goede staat, gesigneerd door de kunstenaar.
Leuk decoratief origineel werk, unica exemplaar.
beginnen met 1 euro.
Heure de début | 20-1-2015 à 21:32 |
Heure de fin | 31-1-2015 à 21:32 |