Victor Vasarely - ALTAIR et CENTAURI-XXII- 1973 - 2 oeuvres
Armando - Giclée noir/blanc ES REGNET --- SIGNÉ À LA MAIN - SEULEMENT 25 EXEMPLAIRES !
Armando - Giclée couleur GESTALT IV --- SIGNÉE À LA MAIN - SEULEMENT 30 EXEMPLAIRES !
Andy Warhol - Lithographie offset couleurs MICK JAGGER de 2010
Titel: Feeling Blue. Origineel schilderij van Nol Reuser, acryl op doek, maten 80 x 60 cm, gesigneerd linksonder met Nol Reuser.
Wordt aangeboden met een beginbedrag ver onder de normale galerieprijs.
Kwaliteit is 100 procent, inclusief baklijst, kan zo aan de muur.
Fraai hedendaags werk van de kunstenaar.
Heure de début | 2-12-2014 à 21:40 |
Heure de fin | 12-12-2014 à 21:40 |