Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Otto van Rees 1884-1956, krijt-tekening uit schetsboek,
bladformaat 33.2 x 20.8 cm.
de tekening is niet ingelijst
kosten verzending in NL en BE € 10.00
Le lot se trouve à | UTRECHT, Les Pays-Bas |
Heure de début | 11-1-2018 à 11:53 |
Heure de fin | 18-1-2018 à 19:53 |