Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Otto van Rees,in zijn vroege jaren als kunstenaar lid van de DADA beweging. Kubist maar later figuratief gaan werken. Deze tekening dateert uit ca 1955. Het is bekend dat hij toen in griekenland rondreisde. Linksonder gesigneerd met zijn monogram.
Tekening gevat in oud passe partout, enkele kleine vlekjes. Maten Tekening: 15 cm x 23,5 cm
Wordt bij verkoop aangetekend verzonden (12,50 euro)
Le lot se trouve à | Utrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-6-2017 à 21:05 |
Heure de fin | 23-6-2017 à 21:05 |