Technique | Varia |
Dimensions | 18 x 18 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
De uitvoering van de vaas van Paul Baars behoort tot de groep dubbelzinnige visuele verschijnselen en wordt in het vakgebied figuur-achtergrond fenomeen genoemd. Door de twee helften van de vaas iets te verschuiven is het mogelijk om het effect van de visuele illusie te accentueren voor de kijker.
In de contouren van de buitenranden van deze fascinerende combinatie is het mogelijk om zelfs drie gezichten te onderscheiden. Door de twee halve vazen is het mogelijk om meerdere opstellingen te kiezen. Een halve vaas voor een spiegel geeft een gehele vaas in het spiegelbeeld en de bloemen in de vaas vormen een bos bloemen.
Met enige gebruikssporen | |||
Le lot se trouve à | Obbicht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 18-4-2019 à 7:28 |
Heure de fin | 25-4-2019 à 21:16 |