Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst
Année | 2014 |
Technique | Techniques mixtes |
Encadré | Sur châssis |
Dimensions | 100 x 80 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Techniek: gemengde techniek op canvas, op spieraam gespannen
Titel: Time to bomb (verso betiteld)
Jaartal: 2014 (verso gedateerd)
Gesigneerd: onderaan voorkant en verso
Afmeting: 80cm x 100cm
Conditie: in zeer goede staat.
Door de belichting kan de kleur wat variëren.
Wordt gratis en persoonlijk bezorgd in België en Nederland, na afspraak.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Houthalen-oost, Belgique | ||
Le lot se trouve à | Houthalen-Oost, Belgique |
Heure de début | 28-1-2019 à 19:57 |
Heure de fin | 17-2-2019 à 16:24 |