Marco Kooiman - Sérigraphie, Riviera - Encadrée
Francois Berthier - Photo, Remorque - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Paul Wunderlich 1927-2010)
_Oorspronkelijke litho op stevig papier uit 1982
_42-30 cm blad,37-27 cm _beeld
_Handgesigneerd en genummerd
_Oplage: Deze litho werd uitgevoerd in 4 kleuren met elk een oplage van 2500 exemplaren.
De blauwe kleur besloeg nr. 7501 tot 10000.Dit exemplaar is genummerd 8692/10000
Het afgebeelde exemplaar is nr. 8654 maar de kwaliteit is gelijk
_Catalogue raisonné: Rahimi 688-d
_Conditie: zeer goed.Niet gelijst geweest.Het rondje r/o is geen vlek maar onderdeel van de afbeelding.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Markelo, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Markelo, Les Pays-Bas |
Heure de début | 29-6-2017 à 13:53 |
Heure de fin | 9-7-2017 à 18:53 |