Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça
Philippe Labarthe - J'entends qu'on nous cherche
Manfred Grommelt - et autres : six sérigraphies signées à la main : Paysages
Jörg Remé - et autres : six sérigraphies signées à la main : Compositions diverses
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1992 |
Technique | Pastel/Craies |
Dimensions | 70 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Karakteristiek ontwerp van de beeldhouwer Per Abramsen; een figuur wiens silhouet in/uit een blok steen lijkt gehouwen. Pastelkrijt of houtskool op papier, gesigneerd en gedateerd (1992) rechtsonder. In zeer goede conditie; afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO.
Afmetingen: 70cm x 50cm (blad), 46cm x 33cm (tekening)
Bij aankoop kan het werk worden
opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor
in Amstelveen) of het kan goed verpakt en
aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.
Heure de début | 4-6-2021 à 16:14 |
Heure de fin | 14-6-2021 à 19:18 |