Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Reliëf - aardewerk op houten paneel - gesigneerd - 1974
Uniek werk van Adrichem met de titel RELIËF M/V
Herkomst: Gemeente Barradeel, 1974
Gesigneerd: ja, in de 'muur' middenonder met PeterA '74
Afmetingen: het complete werk inclusief omlijsting 90 x 54 cm
Gewicht: ong. 15 kilo
Conditie: lichte beschadeging aan de neus van de mensen
Gezien het gewicht en de breekbaarheid dient dit werk te worden opgehaald
Heure de début | 13-7-2017 à 13:00 |
Heure de fin | 27-7-2017 à 13:00 |