Horst Antes - Mère et l'enfant
Pablo Picasso - Composition 1948 grande lithographie couleur originale School Prints
Volker Ritters - Ferme - Gravure, Encadrée
Ursula Scheid-Duntze - Pot avec couvercle vernis mat
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1967 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Style | Surréaliste |
Sujet | Nu |
Dimensions | 19 x 28 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Mooie surrealistische ets van Peter Collien (1938). Gesigneerd door de kunstenaar.
U kunt het werk vooraf beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem.
Wij kunnen het werk ook voor u opslaan om het op een later tijdstip af te halen.
Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Het werk is op leeftijd en heeft wat ouderdomsvlekjes. | |||||||
Le lot se trouve à | Gorinchem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 4-11-2022 à 19:55 |
Heure de fin | 18-11-2022 à 22:41 |