Raymond Peynet - Litho. Titel, CHERIE, IL NE FAUT PAS AVOIR PEUR.
Venier Bruno - Lithographie – Estampa Club
Boston - Boston Vinyl, 33 1/2 RPM, LP, Album, Stéréo
Année | 2016 |
Technique | Acrylique |
Dimensions | 48 x 36 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Een atypisch werk op papier van Peter Klashorst (1957).
-Afmetingen: Blad, 48 x 36 cm.
-Het werk is gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
-Niet ingelijst en ook nooit ingelijst geweest.
-Conditie: In zeer goede staat.
-Herkomst: Uit een grote collectie werken op papier van Peter Klashorst, gemaakt in 2016.
Heure de début | 6-7-2021 à 14:12 |
Heure de fin | 18-7-2021 à 20:27 |