Frans Hogenberg - Carte de gravure sur cuivre d'Utrecht
Steuben - Amour (embrassement d'amour)
Année | 1986 |
Technique | Techniques mixtes |
Dimensions | 36 x 25 cm (h x l) |
incl. cadre | 65 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Schilderij uit 1986 in acrylverf en krijt op dik papier, met potlood gesigneerd en getiteld: M. en P.
Beeldmaat: 25 x 36 cm. Lijstmaat: 50 x 65 cm.
Conditie: het kunstwerk is in prima staat, ingelijst achter glas. Er is een lichte verkleuring zichtbaar aan de bovenrand van het passe-partout (mogelijk door vocht); voor een optimaal kijkgenot zou een nieuw passe-partout gesneden moeten worden. Vandaar het sterk verlaagde openingsbod.
Af te halen in Essen(B), ten zuiden van Roosendaal gelegen, op een boogscheut van de grens.
Niet in de gelegenheid om af te halen? Het werk wordt thuisbezorgd tegen de werkelijke kosten: Z.Ned./Vlaand. max. € 30,00 (afhankelijk van afstand), overig Ned./België max. € 45,00
Verzending van kwetsbaar werk is mogelijk voor vermelde verzendkosten + € 2,50 extra aan bijkomende beschermende verpakkingsmaterialen.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Essen, Belgique | ||
Le lot se trouve à | Essen, Belgique |
Heure de début | 9-6-2018 à 21:50 |
Heure de fin | 19-6-2018 à 19:12 |