Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Betreft een modern abstract werk met titel "balance" uit kleine oplage van 50. Dit is zeefdruk nummer 14 en in potlood gesigneerd (ro) en genummerd (lo). Het werk is altijd vlak bewaard, verkeert in onberispelijke staat en kan zondermeer direct naar eigen smaak worden ingelijst.
Maat: ca. 50x60cm papiermaat, beeld fractioneel kleiner.
Heure de début | 16-8-2015 à 16:33 |
Heure de fin | 30-8-2015 à 12:33 |