Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça
Philippe Labarthe - J'entends qu'on nous cherche
Manfred Grommelt - et autres : six sérigraphies signées à la main : Paysages
Jörg Remé - et autres : six sérigraphies signées à la main : Compositions diverses
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Prachtig werk en origineel van Peter van den Akker.
Gesigneerd.
Compleet met ophang draad.
Met lijst ca 65 x 50 cm.
U bent van harte welkom om het op te halen in het mooie Twentse KUNST stadje OOTMARSUM, de koffie staat klaar.....laat maar weten wanneer u het wilt ophalen a.u.b. het staat nu in de opslag.
Of 100 % veilig met een koerier en verzekerd.
.
Heure de début | 11-10-2016 à 11:38 |
Heure de fin | 25-10-2016 à 19:48 |