Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Aquarel van Peter van Drumpt uit 1993. Afmetingen blad: H46 x b62 cm. Herkomst: collectie: ABN AMRO.
Conditie: in goede staat. Op de achterzijde zitten wat plakresten van een vorige inlijsting. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegestuurd.
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 26-8-2017 à 12:43 |
Heure de fin | 2-9-2017 à 21:43 |