Francoise Deberdt - Le Pin et l'Homme de Neige
Elva Polyakova - Journées d'Amsterdam
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Mooie gouache van Peter van Drumpt uit 1994. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H46 x b62 cm. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat. Op de achterzijde zitten wat plakresten van een vorige inlijsting.
Le lot se trouve à | Naaldwijk, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-4-2017 à 22:56 |
Heure de fin | 23-4-2017 à 20:56 |