Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Grote Aquarel van Peter van Drumpt uit 1994. Afmetingen blad H70.5 X b100.5. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het aangboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Herkomst: collectie ABN AMRO. Conditie: in goede staat. Het werk is op karton geplakt.
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 21-12-2017 à 9:45 |
Heure de fin | 31-12-2017 à 21:45 |