Kitagawa Utamaro - ** Prijs Verlaagd** Dame descendant d'un carrosse de cour
Bernard Aubertin - Voiture Brulée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Dit is een gesigneerd werk uit de oplage van 4 stuks artists proof , deze waren gezien de tekst : voor Bart , zeer vermoedelijk voor de steendrukker Bart Rosier.
Afmetingen bladen 66,5 x 50,5 cm .
Papier : Rivers 250 gram , geschept , zonder kreuken.
Onderdeel van vierluik van Peter van Drumpt. Gesigneerd in potlood met jaartal 84, voor Bart .
Gedrukt op de persen van Piet Clement te Amsterdam , door Bart Rosier en Frank Peters .
Niet eerder ingelijst geweest , de litho heeft vochtvlekje bij bestudering . Papier zonder kreuken.
Worden per stuk geveild, bij aankoop 2 ; 5 euro korting op totaal, bij aankoop 3 stuks 15 euro korting op totaal, bij aankoop alle 4 het originele colofonblad en 25 euro korting op totaalbedrag.
Over de kunstenaar: Peter van Drumpt *1949* Geboren te Gennep, van beroep beeldend kunstenaar, schilder en graficus. Woont en werkt in Amsterdam. Materiaal: acryl/linnen, aquarel en aquarel/potlood. Technieken: gemengde techniek en lithografie. Inspiratiebron is: Hollandse landschappen. Stijl: abstract 1986-1992. Genoot zijn opleiding aan het Hoger Instituut v. Architectuur en Toegepaste Wetenschappen Hasselt(B) en aan de Gerrit Rietveld Academie 1970-1975.
Wij streven er naar zo veel mogelijk informatie te geven in de veilingomschrijving. Heeft u echter nog vragen, gebruik dan de “Stel de verkoper een vraag” link om contact met ons op te nemen. Kijkt u verder bij onze andere items door op de button “Alle items van deze verkoper” te klikken
Heure de début | 14-7-2015 à 10:12 |
Heure de fin | 26-7-2015 à 10:12 |