Piotr Konkel - Sérigraphie grand format
Herman Brood - Bohemian Rhapsody
Armando - Paysage - Giclée -2014 - édition de 30 pièces
Année | 1971 |
Support | Panneau |
Dimensions | 44 x 61 cm (h x l) |
incl. cadre | 46 x 63 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Strak, abstract werk van Phil Grisel. Een Hussem-achtige compositie voor de prijs van een Grisel! Olieverf op board, gemonogrammeerd (Ph.G.G.) en getiteld/gedateerd (71 II) rechtsonder. In originele lijst, in verso nogmaals gesigneerd en gedateerd en op de lijst en in verso verschillende gesigneerde labels met de titel en de prijs. In goede conditie; wat lichte craquelé in het wit linksmidden en linksboven.
Afmetingen: 63cm x 46cm (incl. lijst), 61cm x 44cm (board)
État | Bon | ||||||||
Wat lichte craquelé in het wit linksmidden en linksboven | |||||||||
Heure de début | 15-3-2021 à 0:00 |
Heure de fin | 31-3-2021 à 7:18 |