Frans Boers - Huile sur toile, Provence - Encadrée
Theodor Werner - Années 50 - édition (100 ex) sérigraphie originale - Composition II signée
Serge Vandercam - un Carl-Henning Pedersen
Betreft een prachtig abstract werk uit 1958 van Philip (Phil) Grisel (1923- ). Met exposities in Nederland en Italie (waaronder Firenze Art Galery d'art Contemprary) is Grisel internationaal werkzaam en bekend. Het werk verkeert in onberispelijke staat en kan zondermeer direct aan de wand worden opgehangen.
Gesigneerd: aan de voorzijde met Ph.G.G. 1958 en in verso met zijn volledige naam en titel. Maat van het werk: 65x80cm, inclusief ophangsysteem.
Bezorging binnen NL/BE: het werk kan robuust verpakt en met onze grootste zorg bij u bezorgd worden. Kosten zijn 25ct/km op basis van retourafstand gerekend vanaf Utrecht.