Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
1 Zeefdruk uit de serie ‘De onzichtbare man’ van Philip Akkerman uit 2003. De serie bestaat in totaal uit 50 verschillende zeefdrukken.
Titel: De onzichtbare man
Jaartal: 2003
Afmetingen blad: 40 cm x 34 cm
Oplage: 34/50
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met monogram (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op geschept bruin papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In nieuw staat
Heure de début | 9-1-2015 à 21:48 |
Heure de fin | 16-1-2015 à 21:48 |