Wilhelm Schlote - Spiralblomen – Dessin original en couleur
ARS Artigiana Deruta - Rare bol à offrandes aux motifs animaliers de 1956,
Piotr Konkel - Sérigraphie grand format
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Karakteristieke ets door rasgraficus Philip Wiesman.
Haarscherpe voorstelling van een kastanjeboom in een Engels landschap.
Gelijst, beeldmaat 16x22,5, lijstmaat 30x38
Gesigneerd en gedateerd l.o. 'Philip Wiesman' en '78'
Volledig gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Heure de début | 21-5-2014 à 20:31 |
Heure de fin | 28-5-2014 à 20:31 |