Kees van Dongen - La Seine ou la Sirene, Litho
Franco Gentilini - Luisa et Hippolyto dans le tramway - Lithographie - édition de 150 exemplaires
Mark Brusse - 'sans titre' - lithographie - 199
Type d'œuvre d'art | Livres d'art |
Année | 1967 |
Technique | Livre illustré d'estampes originales |
Dimensions | 19 x 55 cm (h x l) |
Signé | Non signé |
Complete publicatie met een uitklapbare litho door Alechinsky genaamd “Three Pillories” op de omslag. In deze uitnodigingscatalogus ook reproducties van zijn recente werk en een gelijknamige tekst van Alechinsky. In zeer goede conditie. Literatuur: Pierre Alechinsky - The Complete Books, nr. 334, afzonderlijke litho Rivière 261.
Afmetingen: 19cm x 19cm (catalogus), 55cm x 19cm (litho)
Heure de début | 17-6-2020 à 17:53 |
Heure de fin | 21-7-2020 à 23:26 |